O nás

O nás

Naše moderní zařízení, které bylo otevřeno 1.2.2020, nabízí svým klientům komplexní zubní péči pro dospělé i děti. Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti stomatologie a při použití moderních technologií zajišťují bezbolestné a nestresující ošetření.

Naším krédem je osobní přístup ke každému klientovi, pomoc k dosažení dokonalého zdraví zubů a prioritou je individuální stanovení léčebného plánu a respektování Vašich časových i finančních možností.
„Úsměv nestojí nic a má cenu miliónů.“ (Paulo Coelho)

Několik recenzí

  • Perfektní zubařka, díky jejímu přístupu se náš syn od malička zubaře vůbec nebojí. Chodíme k ní celá rodina a maximální spokojenost. (Translated by Google) Perfect dentist, thanks to her approach, our son has been able to get a lot of fun from the dentist's age.
    Mirek Sedláček
  • Super péče, krásné ženy. Co víc si přát. Oáza klidu. (Translated by Google) Super care, beautiful women. What else could you wish for. An oasis of calm.
    Ladislav Pařízek
  • Paní doktorka Kohoutová odvádí naprosto precizní práci, spolu se svojí zdravotní sestrou jsou velice příjemné, mají profesionální přístup ke všem pacientům, všechno pečlivě vysvětlí. Jsem naprosto spokojena a mohu jen doporučit. (Translated by Google) Dr. Kohoutová is doing a very precise job, together with her nurse they are very pleasant, have a professional approach to all patients, explain everything carefully. I am absolutely satisfied and I can only recommend.
    Pavla Lukášková

Náš tým

MDDr. Eva Kohoutová Vedoucí lékař
Vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni, obor Zubní lékařství. Stomatologie pro ni byla od začátku jasnou volbou. Spojení kreativity, možnosti neustálého vzdělávání, rozvoje nových postupů, práce s nejrůznějšími technologiemi, materiály a možnost pracovat s lidmi ji naprosto získala.

Profesní zkušenosti získávala na různých stomatologických pracovištích, asistovala při chirurgických, parodontologických i implantologických operacích. Díky tomu mohla porovnávat a udělat si představu, jak chce v budoucnu pracovat, s kým spolupracovat a jaké materiály a postupy používat.
MDDr. Iva Zankerová Lékař
Vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor Zubní lékařství. Zubní lékařství vidí jako spojení medicíny s výtvarným uměním, kterému se věnuje ve svém volném čase. Práci zubního lékaře považuje za velmi naplňující profesi, protože výsledky jsou takřka okamžité a dokážou přinést velkou radost.

Během studia si oblíbila orální chirurgii a modelaci výplní. Ráda by se rozvíjela v endodoncii a parodontologii.
MUDr. et MUDr. Marek Vlk, Ph.D. Lékař
Stomatochirurg, vedoucí lékař lůžkového oddělení Stomatologické kliniky - maxilofaciální (ústní, čelistní a obličejové) chirurgie Všeobecné fakultní nemocnice a I. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy a vedoucí lékař Centra fotonické medicíny Všeobecné fakultní nemocnice a I. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy, kde působí také jako pedagog.
Lucie Šinkorová, DiS Diplomovaná dentální hygienistka
Vystudovala střední zdravotnickou školu - obor všeobecná sestra a dále pokračovala na Vyšší odbornou zdravotnickou školu - obor diplomovaná dentální hygienistka. Má 15-leté zkušenosti nejen jako dentální hygienistka, ale i jako sestra, kdy asistovala při rozsáhlých chirurgických a implantologických operacích.

Poskytuje péči v oblasti domácího a ordinačního bělení. Je specialistkou na ošetření EMS Airflow Prophylaxis Master a GBT techniku. Svým milým přístupem Vám dokáže, že i návštěva ordinace může být příjemným zážitkem.
Bc.Petra Rubešová dentální asistentka / studentka dentální hygieny
Po absolvování gymnázia studovala vysokou školu s ekonomickým zaměřením, kterou dokončila s titulem bakalář. Během studia praktikovala na stomatologické klinice a oslovila ji práce zdravotníků. Její nadšení v oboru stále přetrvává, absolvovala instrumentářský kurz a po 3 letech v praxi instrumentářky, začala studovat obor “Diplomovaná dentální hygienistka”. Ráda se učí novým věcem, absolvuje odborná školení, získává praxi u renomovaných specialistů. Vždy Vás přivítá s úsměvem zanedlouho již ve své ordinaci.
Věra Moravcová dentální asistentka
Vystudovala SPgŠ J.H.Pestalozziho. Dále studovala LF MU v Brně obor porodní asistentka a VOŠZ pro DH v Praze.

V roce 2008 začala pracovat u praktické zubní lékařky se specializací v oboru Parodontologie.

V roce 2009 nastoupila do největšího centra laserové a estetické medicíny v České republice Asklepion lasercentrum s.r.o. v Praze na oddělení stomatologie, kde působila necelých 12let a nabrala zkušenosti v oblasti parodontoplogie, implantologie, estetické protetiky, mikroskopické endodoncie, chirurgie a dentální hygieny.
Chcete se objednat?

V případě, že jste se rozhodli nás navštívit, zarezervujte si svůj termín jednoduše tlačítkem rezervace a vyplněním krátkého formuláře tak, abychom věděli, jak nejlépe Vám můžeme pomoci.