O nás

O nás

Naše moderní zařízení, které bylo otevřeno 1.2.2020, nabízí svým klientům komplexní zubní péči pro dospělé i děti. Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti stomatologie a při použití moderních technologií zajišťují bezbolestné a nestresující ošetření.

Naším krédem je osobní přístup ke každému klientovi, pomoc k dosažení dokonalého zdraví zubů a prioritou je individuální stanovení léčebného plánu a respektování Vašich časových i finančních možností.
„Úsměv nestojí nic a má cenu miliónů.“ (Paulo Coelho)

Několik recenzí

 • Perfektní zubařka, díky jejímu přístupu se náš syn od malička zubaře vůbec nebojí. Chodíme k ní celá rodina a maximální spokojenost. (Translated by Google) Perfect dentist, thanks to her approach, our son has been able to get a lot of fun from the dentist's age.
  Mirek Sedláček
 • Super péče, krásné ženy. Co víc si přát. Oáza klidu. (Translated by Google) Super care, beautiful women. What else could you wish for. An oasis of calm.
  Ladislav Pařízek
 • Paní doktorka Kohoutová odvádí naprosto precizní práci, spolu se svojí zdravotní sestrou jsou velice příjemné, mají profesionální přístup ke všem pacientům, všechno pečlivě vysvětlí. Jsem naprosto spokojena a mohu jen doporučit. (Translated by Google) Dr. Kohoutová is doing a very precise job, together with her nurse they are very pleasant, have a professional approach to all patients, explain everything carefully. I am absolutely satisfied and I can only recommend.
  Pavla Lukášková

Náš tým

MDDr. Eva Kohoutová Vedoucí lékař
Vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni, obor Zubní lékařství. Stomatologie pro ni byla od začátku jasnou volbou. Spojení kreativity, možnosti neustálého vzdělávání, rozvoje nových postupů, práce s nejrůznějšími technologiemi, materiály a možnost pracovat s lidmi ji naprosto získala.

Profesní zkušenosti získávala na různých stomatologických pracovištích, asistovala při chirurgických, parodontologických i implantologických operacích. Díky tomu mohla porovnávat a udělat si představu, jak chce v budoucnu pracovat, s kým spolupracovat a jaké materiály a postupy používat.
Lucie Šinkorová, DiS Diplomovaná dentální hygienistka
Vystudovala střední zdravotnickou školu - obor všeobecná sestra a dále pokračovala na Vyšší odbornou zdravotnickou školu - obor diplomovaná dentální hygienistka. Má 15-leté zkušenosti nejen jako dentální hygienistka, ale i jako sestra, kdy asistovala při rozsáhlých chirurgických a implantologických operacích.

Poskytuje péči v oblasti domácího a ordinačního bělení. Je specialistkou na ošetření EMS Airflow Prophylaxis Master a GBT techniku. Svým milým přístupem Vám dokáže, že i návštěva ordinace může být příjemným zážitkem.
Veronika Urbanová, DiS Zubní technik, recepční
Po vystudování gymnázia pokračovala dále ve studiu na Vyšší odborné zdravotnické škole – obor zubní technik, v Ústí nad Labem, kde absolvovala s vyznamenáním. Své první odborné i praktické zkušenosti ve fixní a snímatelné protetice získala již při studiu na odborných praxích u vyhlášeného stomatologa.

Po dokončení studia se v laboratorní praxi zaměřila na snímatelnou protetiku a pracovala ve známé laboratoři DUOTEC v Praze. Později získávala zkušenosti jako zubní asistentka na soukromé klinice American Dental.
Kariéra

Nastartujte svou vlastní praxi bez rizik a finančního zatížení. Chcete u nás pracovat jako zaměstnanec či ve vlastní praxi? Je to jednoduché. Pošlete nám své CV.

Volné pozice

 • zdravotní sestra/ zubní asistent
 • stomatolog / stomatoložka (i absolvent/ka)
   
Chcete se objednat?

V případě, že jste se rozhodli nás navštívit, zarezervujte si svůj termín jednoduše tlačítkem rezervace a vyplněním krátkého formuláře tak, abychom věděli, jak nejlépe Vám můžeme pomoci.