O nás

O nás

Naše moderní zařízení, které bylo otevřeno 1.2.2020, nabízí svým klientům komplexní zubní péči pro dospělé i děti. Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti stomatologie a při použití moderních technologií zajišťují bezbolestné a nestresující ošetření.

Naším krédem je osobní přístup ke každému klientovi, pomoc k dosažení dokonalého zdraví zubů a prioritou je individuální stanovení léčebného plánu a respektování Vašich časových i finančních možností.
„Úsměv nestojí nic a má cenu miliónů.“ (Paulo Coelho)

Několik recenzí

  • Perfektní zubařka, díky jejímu přístupu se náš syn od malička zubaře vůbec nebojí. Chodíme k ní celá rodina a maximální spokojenost. (Translated by Google) Perfect dentist, thanks to her approach, our son has been able to get a lot of fun from the dentist's age.
    Mirek Sedláček
  • Super péče, krásné ženy. Co víc si přát. Oáza klidu. (Translated by Google) Super care, beautiful women. What else could you wish for. An oasis of calm.
    Ladislav Pařízek
  • Paní doktorka Kohoutová odvádí naprosto precizní práci, spolu se svojí zdravotní sestrou jsou velice příjemné, mají profesionální přístup ke všem pacientům, všechno pečlivě vysvětlí. Jsem naprosto spokojena a mohu jen doporučit. (Translated by Google) Dr. Kohoutová is doing a very precise job, together with her nurse they are very pleasant, have a professional approach to all patients, explain everything carefully. I am absolutely satisfied and I can only recommend.
    Pavla Lukášková

Náš tým

MDDr. Eva Kohoutová Vedoucí lékař
Vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni, obor Zubní lékařství. Stomatologie pro ni byla od začátku jasnou volbou. Spojení kreativity, možnosti neustálého vzdělávání, rozvoje nových postupů, práce s nejrůznějšími technologiemi, materiály a možnost pracovat s lidmi ji naprosto získala.

Profesní zkušenosti získávala na různých stomatologických pracovištích, asistovala při chirurgických, parodontologických i implantologických operacích. Díky tomu mohla porovnávat a udělat si představu, jak chce v budoucnu pracovat, s kým spolupracovat a jaké materiály a postupy používat.
MDDr. Iva Zankerová Lékař
Vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor Zubní lékařství. Zubní lékařství vidí jako spojení medicíny s výtvarným uměním, kterému se věnuje ve svém volném čase. Práci zubního lékaře považuje za velmi naplňující profesi, protože výsledky jsou takřka okamžité a dokážou přinést velkou radost.

Během studia si oblíbila orální chirurgii a modelaci výplní. Ráda by se rozvíjela v endodoncii a parodontologii.
MUDr. et MUDr. Marek Vlk, Ph.D. Lékař
Stomatochirurg, vedoucí lékař lůžkového oddělení Stomatologické kliniky - maxilofaciální (ústní, čelistní a obličejové) chirurgie Všeobecné fakultní nemocnice a I. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy a vedoucí lékař Centra fotonické medicíny Všeobecné fakultní nemocnice a I. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy, kde působí také jako pedagog.
MDDr. Eliška Dokoupilová Lékař
Vystudovala 1.LF UK, pracuje na oddělení Pedostomatologie na Stomatologické klinice ve Všeobecné fakultní nemocnici. Již při studiu ji bavila práce s dětmi. V rámci preventivního programu “Dental Prevention” přednášela o zdraví nejen dutiny ústní ve školách a školkách na různých místech po republice. V loňském roce se zúčastnila studijního programu Erasmus+ v německém Rostocku.
Lucie Šinkorová, DiS Diplomovaná dentální hygienistka
Vystudovala střední zdravotnickou školu - obor všeobecná sestra a dále pokračovala na Vyšší odbornou zdravotnickou školu - obor diplomovaná dentální hygienistka. Má 15-leté zkušenosti nejen jako dentální hygienistka, ale i jako sestra, kdy asistovala při rozsáhlých chirurgických a implantologických operacích.

Poskytuje péči v oblasti domácího a ordinačního bělení. Je specialistkou na ošetření EMS Airflow Prophylaxis Master a GBT techniku. Svým milým přístupem Vám dokáže, že i návštěva ordinace může být příjemným zážitkem.
Bc.Petra Rubešová dentální asistentka / studentka dentální hygieny
Po absolvování gymnázia studovala vysokou školu s ekonomickým zaměřením, kterou dokončila s titulem bakalář. Během studia praktikovala na stomatologické klinice a oslovila ji práce zdravotníků. Její nadšení v oboru stále přetrvává, absolvovala instrumentářský kurz a po 3 letech v praxi instrumentářky, začala studovat obor “Diplomovaná dentální hygienistka”. Ráda se učí novým věcem, absolvuje odborná školení, získává praxi u renomovaných specialistů. Vždy Vás přivítá s úsměvem zanedlouho již ve své ordinaci.
Věra Moravcová dentální asistentka
Vystudovala SPgŠ J.H.Pestalozziho. Dále studovala LF MU v Brně obor porodní asistentka a VOŠZ pro DH v Praze.

V roce 2008 začala pracovat u praktické zubní lékařky se specializací v oboru Parodontologie.

V roce 2009 nastoupila do největšího centra laserové a estetické medicíny v České republice Asklepion lasercentrum s.r.o. v Praze na oddělení stomatologie, kde působila necelých 12let a nabrala zkušenosti v oblasti parodontoplogie, implantologie, estetické protetiky, mikroskopické endodoncie, chirurgie a dentální hygieny.
Chcete se objednat?

V případě, že jste se rozhodli nás navštívit, zarezervujte si svůj termín jednoduše tlačítkem rezervace a vyplněním krátkého formuláře tak, abychom věděli, jak nejlépe Vám můžeme pomoci.